Leden

Op deze pagina zie je een overzicht van de leden van ZZPMO.
Wil je meer informatie over een lid van ZZPMO? Maak dan gebruik van de getoonde contactgegevens.

Ada Sluijs
Attent Massage
0636085525
ada.sluijs@gmail.com
Barie Hartsuiker
Het Zorgkabinet
0623474640
het.zorgkabinet@outlook.com
Bas Francken
Roma BV
0653298032
basfrancken@gmail.com
Bert Hellema
HRM Financiële Diensten
0348473180
info@hrm-fd.nl
Ceciel van Hasselt-Bertels
My Dams
0653485717
info@mydams.nl
Dirk Huckriede
ICT-communicatie, -educatie & -marketing
0622220010
info@dirkhuckriede.nl
Ella Breij
metElla
0636201682
ella@metella.nl
Eric Jan Hagoort
Readi Advies & Dienstverlening
0626332041
info@readi.nl
Esperanza Verkleij
Administratiekantoor FIDIQ
0651447558
e.verkleij@fidiq.nl
Gerrit Burgers
GeBuRGA
0621286402
info@geburga.nl
Hans Mulder
FlexTree Personeelsdiensten
0683391383
office@flex-tree.com
Harry Bijl
Harry Bijl Communicatie
0610466431
info@harrybijl.nl
Jan de Bree
Montage- en timmerbedrijf
0611353490
jan.debree@planet.nl
Joep van de Haterd
Freelance projectmanager
0654341230
jvdhaterd@gmail.com
Marcel Oostendorp
Proef & Plezier
0651414232
info@proefenplezier.nl
Marcel van Zuylen
Handelsonderneming
0654350446
mvzuylen@planet.nl
Marian van Zandwijk-Vendrig
Van Zandwijk Makelaardij
0610104141
info@vanzandwijkmakelaardij.nl
Marike Huckriede-Krommendijk
Cypherwerck
0646176133
marike@cypherwerck.nl
Marion Nouens-Verhoeven
Nouens Media & Administratie
0650277442
marion@nouens.nl
Marissa Regter
BureauWerkt
0624189010
marissa@bureauwerkt.nl
Monique van de Ven
All this
0636092582
info@allthis.nl
Pedro Jooren
Pedro Jooren Training en Advies
0682294816
pedrojooren@icloud.com
Peter Tettero
2 Hands 4 Rent
0654286936
peter@tettero.biz
Remco Soethout
Remco Fashion4men
0348769077
info@remcofashion4men.nl
Ria van Miltenburg
R!AAD Control
0348752151
info@raadcontrol.nl
Tonnie Boere-van Schaik
Vedana Massage
0620275768
vedanamassage@hotmail.com
Wilma Honing
Honing Secretariële Ondersteuning
0621260986
info@honingsecond.nl
Adverteerders & Sponsoren ZZPMO